KONTAKT

DANE KONTAKTOWE

Fusion Polska Sp. z o.o.
ul. Bodycha 97, Reguły
05-816 Michałowice
Poland

Telefon: +48 22 723-88-72
Fax:  +48 22 723-95-03
E-mail: fusion@fusion.com.pl


Adres korespondencyjny:

Fusion Polska Sp. z o.o.
ul.Bodycha 97, Reguły
05-820 Piastów

PRZEŚLIJ ZAPYTANIE

Pola oznaczone * są obowiązkowe

DZIAŁ HANDLOWY

WOJEWÓDZTWA: POMORSKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE,  WARMIŃSKO-MAZURSKIE, PODLASKIE, MAZOWIECKIE, LUBELSKIE

Szef Regionu Polska wschodnia

Konrad Grzegorczyk
e-mail: k.grzegorczyk@fusion.com.pl
tel.: +48 698-642-264


WOJEWÓDZTWA: ZACHODNIOPOMORSKIE, WIELKOPOLSKIE, LUBUSKIE, DOLNOŚLĄSKIE, OPOLSKIE

Szef Regionu Polska zachodnia

Radosław Mendrek
e-mail: r.mendrek@fusion.com.pl
tel: +48 608-325-125


WOJEWÓDZTWA: ŁÓDZKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, PODKARPACKIE

Prosimy kontaktować się z Działem Handlowym.


Dział Handlowy w siedzibie

Kierownik Działu Handlowego

Monika Kozłowska
e-mail: m.kozlowska@fusion.com.pl
tel.: +48 22 723-88-72 wew. 123
kom.: +48 604-907-372


Sprzedaż

Marlena Rożek
e-mail: m.rozek@fusion.com.pl
tel.: +48 22 723-88-72 wew. 102
kom.: +48 608-294-454

Angelika Żak
e-mail: a.zak@fusion.com.pl
tel.: +48 22 723-88-72 wew. 101
kom.: +48 602-231-779

Denys Tatarov
e-mail: d.tatarov@fusion.com.pl
tel.: +48 22 723-88-72 wew. 124
kom.: +48 604-143-613

LOGISTYKA

Kierownik Działu Logistyki

Jarosław Gawroński
e-mail: j.gawronski@fusion.com.pl
tel.: +48 22 723-88-72 wew. 160
kom.: +48 604-077-230

Magazyn
tel.: +48 22 723-88-72 wew. 161
fax: +48 22 723-88-72 wew. 162


EKSPORT

Denys Tatarov
e-mail: d.tatarov@fusion.com.pl
tel.: +48 22 723-88-72 wew. 124
kom.: +48 604-143-613


SERWIS I WYPOŻYCZALNIA

Serwis:

Robert Osetek
e-mail: serwis@fusion.com.pl
tel.: +48 22 723-88-72 wew. 150
kom.: +48 606-820-601

Wypożyczalnia:

Paweł Żurawiński
e-mail: p.zurawinski@fusion.com.pl
tel.: +48 22 723-88-72 wew. 103
kom.: +48 606-330-353


KSIĘGOWOŚĆ

Główny Księgowy

Władysław Szkoda
e-mail: w.szkoda@fusion.com.pl
tel.: +48 22 723-88-72 wew. 112
kom.: +48 602-214-885

Anna Prokop
e-mail: a.prokop@fusion.com.pl
tel.: +48 22 723-88-72 wew. 111
kom.: +48 608-292-504

Artur Śliwka
e-mail: a.sliwka@fusion.com.pl
tel.: +48 22 723-88-72 wew. 110
kom.: +48 692-934-908


DYREKCJA

Dyrektor Zarządzający

Radosław Kapusta
r.kapusta@fusion.com.pl
tel.: +48 22 723-88-72


DYREKCJA

Dyrektor ds. Eksportu

Adam Żółkiewski
a.zolkiewski@fusion.com.pl
tel.: +48 22 723-88-72